Bon Jovi në Tiranë për Ditën e Verës, koncert në “Qemal Stafa” 0 86

Grupi i famshëm amerikan “Bon Jovi” do të vijë në Tiranë në 14 mars.

Ata do të mbajnë një koncert në “Qemal Stafa” ku gjithë adhuruesit e këtij grupi do të kenë mundësinë të dëgjojnë “live” këngët më të mira të grupit.

“Siç e do tradita artistët më të mirë vijnë në Shqipëri për të festuar Ditën e Verës. Këtë vit G.A Tirana Events do te sjelle bandën e famshme Bon Jovi në Stadiumin Qemal Stafa, një natë para nisjes së shembjes së tij. Le të jetë kjo natë pra një festë muzike, si dhe një kujtim i bukur për vitet që na shoqëruan në këtë stadium”, shkruhet në njoftimin e agjencisë që ka kontaktuar grupin.

Aktualisht grupi “Bon Jovi” është i përbërë nga tre anëtarë, solisti Jon Bon Jovi, David Bryan dhe Tico Torres.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *