FWM: Sfilata Fendi vjeshtë-dimër 2016-2017 0 54

Të enjten 25 shkurt 2016, Karl Lagerfeld dhe Silvia Fendi prezantuan koleksionin vjeshtë-dimër 2016-2017 të shtëpisë italiane.

Ekspertë në artin e gëzofit, shtëpia italiane e përshtati këtë sezon ne version fantazi të kombinuar me stampime plot ngjyra. Duke e paraqitur në version xhiboks ose, më luksoz, si mantel XXL që arrin deri te kacviljet.

Një element tjetër i kësaj sfilate ishin edhe çizmet e gjata në ngjyrat blu të hapur, të bardhë, blu marin apo të gjelbërt bredhi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *