Syzet maxi, 30 modele për pranverën 0 41

Syzet e diellit janë pa dyshim një aksesor i rëndësishëm i stinës së bukur që po vjen; të nevojshme, por edhe estetike.

Të thjeshta, elegante, por sidomos me forma të çuditshme dhe përmasa të mëdha, në pasarelat e markave prestigjioze janë shfaqur tendencat që do të zotërojnë pranverën 2016. Ja 30 modele pranverore, mes të cilave mund të zgjidhni ato që ju përshtaten më shumë me look-un tuaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *