Në udhëtim me Miuccia Prada 0 52

Sfilata e Pradës, si gjithmonë një nga më të shumëpriturat në Milano Fashion Week, edhe për vjeshtë-dimër 2016 dhuroi emocione të mëdha, duke përzierë stile të ndryshëm në një të vetëm si ato që vetëm Miucca di të krijojë.

Gruaja e Pradës është një udhëtare që në jetë ka akumuluar një bagazh eksperiencash të mëdha; kuptohet nga ditarët e vegjël të varur në qafë apo në bel. Ashtu si për koleksionin e meshkujve rikthehen kapelet e marinarit dhe stampat e artistit berlinez Cristophe Chemin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *