Pushime sheikësh! Marina dhe Geti shijojnë mrekullitë e Dubait 0 140

Marina Vjollca dhe reperi kosovar Getoar Selimi janë duke shijuar pushimet e tyre në Dubai.

Siç shihet edhe në fotot e publikuara nga çifti ata janë duke shijuar në maksimum pushimet.

Çifti e mbajti për shumë kohë të fshehtë lidhjen e tyre por pasi u bë publike nuk i kursejnë aspak daljet e tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *