Sfilata Max Mara vjeshtë-dimër 2016 0 88

Koleksioni Max Mara për vjeshë-dimër 2016 sapo është prezantuar në Milano Fashion Week.

Forma gjeometrike dhe elemente grafike dyngjyrëshe zbukurojnë veshje klasike të përjetshme si pallto dhe peliçe, look-u më formal luan me nuanca të tilla si e verdha, jeshilja, bluja dhe roza.

Palltoja kamel, veshja mitike e shtëpisë së famshme të modës zbukurohet me aksesorë si temina në ngjyrë ari .

Mes aksesorëve bien në sy dorashkat e gjata shumëngjyrëshe dhe syzet e mëdha me lente në formë të rrumbullakët.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *