“Të ndarë në lindje”; 14 diva dhe sozitë e tyre VIP 0 125

‘Të ndarë në lindje’; ndonjëherë mjafton një shprehi e ngjashme për të krijuar një ngjashmëri të jashtëzakonshme. Në raste të tjera janë pikërisht gjenet ato që flasin. Edhe mes aktorëve, këngëtarëve apo politikanëve ka në disa raste ngjashmëri aq të mëdha, sa ndonjëherë të duket se ajo që i lidh janë mes siguri gjenet.Dhe nëse thuhet se secili prej nesh ka të paktën 7 sozi në botë, për VIP-at gjëja e sigurt është se të paktën një nga sozitë e tyre frekuenton të njëjtat ambiente me ta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *