FWM: Sfilata Bottega Veneta vjeshtë-dimër 2016-2017

Bottega Veneta është serioze, koleksioni vjeshtë-dimër 2016-2017  i bën krejtësisht elozhe plotësimit dhe eksperiencës, duke u përqëndruar më shumë tek stili se sa tek moda.

Kur shumica e koleksioneve zbulojnë këmbët dhe shtojnë ngjyrat elektrike, duke zbuluar rininë sinonim i energjisë, Tomas Maier, paraqet artin e të jetuarit të një gjenerate që nuk ka më nevojë të provojë ndonjëgjë…

Atë të femrave të plotësuara ku shenjat e joshjes janë edhe të brendshme.

Ndiqni në galerinë e fotove sfilatën e poltë të Bottega Veneta Fashion Week Milano vjeshtë-dimër 2016-2017.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *