Oscar 2016: Kush do të fitojë aktori më i mirë?

DiCaprio është pa asnjë dyshim një nga më të talentuarit dhe për pasojë një nga performuesit më argëtues në qarkullim. Dhe ende nuk ka fituar një Oscar.

Por me sa duket Leo do të marri atë që i takon gjatë ceemonisë së këtij viti.

Edhe pak çaste na ndajnë nga Oscars 2016, ndërkohë që ju preznatuam me kandidatet për aktoren më të mirë.

Tashmë është koha t’ju prezantojmë se cilët janë kandidatët për çmimin aktori më i mire:

Bryan Cranston, “Trumbo”

Matt Damon, “The Martian”

Leonardo DiCaprio, “The Revenant”

Michael Fassbender, “Steve Jobs”

Eddie Redmayne, “The Danish Girl”

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *