Rolls-Royce prezantohet në Gjenevë me modele dark dhe agresivë!

Rolls-Royce prezantohet në Sallonin e Gjenevës me Black Badge, një edicion i ri i limituar i modeleve Ghost dhe Wraith.

Me këto dy modele që dallohen nga ngjyra e zezë e shkëlqyeshme shtëpia automobilistike britanike zgjodhi të kalojë në krahun e “errët”, duke propozuar modele edhe më dark në pamje dhe më të egër në substancë.

Modeli Ghost është i pajisur me një motor prej 612 kuaj fuqi ndërsa Wraith (Rolls-Royce më i shpejtë) ka 632 kuaj fuqi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *