Taylor Swift dhe Calvin Harris festojnë përvjetorin e tyre të parë

Calvin Harris dhe Taylor Swift festuan dje vitin e parë të përvjetorit të tyre në mënyrën më të këndëshme të mundshme, me një tortë “one-year”, që Harris e kishte nxjerrë në Snapchat dhe një një dryn special në formë zemre për Swift.

“Ne kemi një tortë ‘one-year’ ”, thotë Harris në postimin e publikuar dje në profilin e tij Snapchat, duke treguar atë dhe këngëtaren të lumtur në përvjetorin e tyre të ëmbël.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *