Montblanc: Deti në xhepin tuaj! 0 138

Montblanc, një markë e orave luksoze, e rishikuar me modernitet dhe mjeshtëri, është një klasike e madhe që sjell gjithnjë një sfidë.Kështu Montblanc vazhdon instalimin e tij mes më të mirëve të sektorit me këtë version që derivon nga kronografët e marinës. Duke marrë parasysh që selia qendrore e Montblanc është në Hamburg, kuptojmë këtë aludim fin të kohëve të arta të navigimit transatlantik.

Montblanc paraqet një orë xhepi të jashtëzakonshme, që ju mundëson të orinetoheni edhe në det të hapur, prej floriri të bardhë, me një diametër prej 60 mm, i limituar në vetëm 8 ekzemplarë dhe rezistent ndaj ujit deri në 30 metra.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *