Fotot e harbimit të Rita Orës në festën private

Rita Ora ka qenë në një festë private ku ka harbuar me plotë kuptimin e fjalës.

Fotot janë publikuar nga The Sun.

Sipas tabloidit Rita ka qenë e dehur dhe gjatë gjithë kohës ka bërë kërcime erotike.

“Nuk e lëshonte gotën e verës nga dora”, ka thenë një i pranishëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *