Irina Shayk ndërron ‘look’ dhe shfaqet me një mashkull misterioz

Modelja e njohur ruse ka ndërruar pamje duke u kthyer në bjonde, por më tepër se pamja ajo që ka ngjallur kuriozitet ka qenë mashkulli në krah të saj.

30-vjeçarja ka publikuar fotot në Instagram ku veç ndërrimit të pamjes shihet një mashkull që e përqafon.

Ai është fotografi i njohur Mert Alas.

Nuk dihet nëse ka diçka me të apo ka qenë thjesht një përqafim miqësor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *