Rindizet zjarri mes Justin Bieber dhe Selena Gomez?

Ata asnjëherë nuk e kanë harruar njëri-tjetrin dhe nuk do ishte çudi një ribashkim i tyre.

Këngëtari Justin Bieber ka postuar një foto të vjetër ku shihet duke u puthur me Selena Gomez.

“Feeling”, shkruan Bieber në krah të fotos.

Mesa duket Bieber është bërë nostalgjik.

Do ketë një rikthim të tyre?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *