Edvina Meta çon Soni Malaj në botën e çudirave

Këngëtarja Soni Malaj ka realizuar një set fotografik me fotografen Edvina Meta, ku është shfaqur në formë mahnitëse. Pozat e saj mund të krahasohen me ato të “Lizës në botën e çudirave”, për shkak të ngjyrave të shumta. Sikur ka dalë nga personazhet e përrallave artistja shfaqet e rrethuar në mes të luleve si një zanë e magjepsur.

Pas ndarjes me Mirkon Soni vendosi të tregohej tejet e rezervuar për jetën e saj private. Por siç është mësuar ajo ka nisur një lidhje të re me një djalë që ka njohur në palestër. Soni është shumë e apasionuar pas palestrës dhe kjo mund të shihet në fotot e saj në Instagram. Dhe ka qenë pikërisht ky pasion që e ka bërë sërish çift atë.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *