“MTV Movie Awards”, eventi që u shndërrua në paradë mode: Ja yjet që shkëlqyen 0 129

Ndarja e çmimeve të “MTV Movie Awards” u shndërrua në një event të vërtetë mode duke parë veshjet e larmishme të yjeve të ftuar.Fustane mahnitëse që sfidonin njëri-tjetrin dhe yjet e kinemasë dhe muzikës që shkëlqenin si kurrë më parë.

Të pranishme ishin shumë prej femrave të ekranit, nga Charlize Theron, Gigi Hadid, Cara Delevigne dhe Kendall Jenner.

Në galerinë e fotove vijnë disa prej femrave që shkëlqyen me veshjet e tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *