Dukesha Kate Middleton mahnit me veshjen e saj dhe një “Marilyn-moment”

Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton gjendet në turin e Indisë bashkë me burrin e saj Uilliam.

Ajo ka mahnitur me veshjen e saj, stil indian, por edhe me një moment të sikletshëm.

Kate ishte veshur me një fustan model indian, një gjetje tejet e goditur.

Por ajo që bëri më shumë përshtypje ishte një moment kur era i ngriti fustanin.

Situata e sikletshme të kujton posterin e famshëm të Marilyn Monroe ku shfaqet me një fustan të bardhë që era ia ngre përpjetë duke zbuluar kofshët.

Megjithatë ndryshe nga Monroe, Kate i ndodhi pa vetëdije.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *