Mashkulli më tërheqës i Hollivudit, por është i çmendur ndaj bashkëshortes 60-vjeçare 0

Ai është një nga aktorët më të pashëm dhe më të suksesshëm në Hollivud.

Çdo femër do të kishte dëshirë të ishte në krahët e tij.

Por aktori 47-vjeçar Hugh Jackman ka zbarkuar në St.Barts me të shoqen, për të festuar 20-vjetorin e martesës.

Deborra-Lee Furness është 60 vjeç, 13 vjet më shumë se i shoqi.

Por pavarësisht kësaj dhe pavarësisht faktit se kanë 20 vite martesë, kjo nuk e ka zbehur lidhjen e tyre.

Ai duket tejet i dashuruar me të.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *