I treti i tepërt! Getoari dhe Marina shijojnë pushimet në Venecia, por…

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket se po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre duke vizituar qytete të ndryshme të botës. Pak kohë më parë ata kanë qenë duke shijuar “pushime sheikësh” në Dubai, por nuk mbaruan att. Çifti postoi më pas foto nga Parisi ku vijuan pushimet e tyre.

Së fundmi destinacioni i tyre ka qenë qyteti mbi ujë i Venecias. Geti dhe Marina kanë postuar foto të shumta nga hoteli ku rrinë dhe gondolat e famshme venecjane. Por duket se çifti nuk është vetëm në Venecia, por kanë edhe “të tretin e tepërt”. Që në këtë rast duhet thënë e treta e tepërt.

Ajo është Luana Vjollca, motra e Marinës. Luana ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shihen dy gondola. Kjo është shenjë e qartë që Luana ka shkuar bashkë me Marinën dhe Getin për të shijuar bukurinë e Venecias.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *