India ndez sërish flakën e dashurisë mes çiftit mbretëror

Princi William dhe dukesha Kate Middleton duket se e kanë shijuar në maksimum udhëtimin e tyre të parë në Indi. Nga të ushqyerit e elefantit, lojërat me kriket, pjesëmarrja në vallet tradicionale, nderimet e tyre për Mahatma Gandhi, çifti mbretëror ka shijuar në çdo aspekt kulturën indiane.
Nga fotografitë e Kate dhe William, duket qartë që ato e kanë shijuar çdo çast të udhëtimit në Indi.
Mesa duket edhe njëherë tjetër, ato janë dashuruar bashkë, duke na bërë edhe ne të biem në dashuri me çdo fotografi të re nga udhëtimi i tyre.
Nga e qeshura e tyre e përzemërt, vështrimet e tyre plot ëmbëlsi karshi njëri-tjetrit, energjia e këtij çifti mbretëror është e infektuar.

Burimi: InStyle MagPërshtati: S.L

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *