“Të moshuarit” VIP që ende çmendin femrat!

Ata kanë disa gjëra të përbashkëta: Janë aktorë shumë të njohur, janë të gjithë mbi 45 vjeç, dhe në disa raste mbi 60, dhe janë ende të pëlqyer nga shumica e femrave. Në listën e mëposhmte janë disa prej aktorëve që kanë bërë histori në kinemanë botërore, por kanë rrëmbyer edhe mijëra zemra femrash.

Listën natyrisht e kryeson George Clooney, që vite më parë është shpallur si mashkulli më seksi në botë, por ende ruan sharmin e dikurshëm. Gjithashtu është edhe aktori Brad Pitt dhe Keany Reeves, që duket se natyra u ka dhuruar rini të përjetshme.

Por veç tyre ka edhe aktorë “over 60” si Liam Neeson apo Richard Geere. Aktori që çmendi publikuan femëror me rolin e tij në “Pretty Woman” është më i moshuari në këtë listë por edhe ndër më tërheqësit, pavarësisht viteve të shumta që mban në shpinë.

Nuk kishte si të mungonte në këtë listë “007” Daniel Craig dhe Pierce Brosnan, apo Johnny Depp, si dhe spanjolli Javier Bardem. Ju ftojmë të shihni në galerinë e fotove aktorët “over 45” më seksi të kinemasë botërore.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *