Viti i trishtë! Nga David Bowie te Prince, yjet që u larguan në 2016

Viti 2016 ka qenë i trishtë për fansat e muzikës dhe kinemasë pasi disa yje janë ndarë nga jeta në mënyrë të papritur. Fillimi i 2016 ka qenë ndoshta më i trishti në Hollivud pasi ka parë legjenda të muzikës dhe aktrimit të ndërrojnë jetë. Ndër më të dhimbshmet padyshim kanë qenë vdekjet e Prince, në moshën 57-vjeçare, dhe këngëtarit legjendar David Bowie.

Por cilët janë yjet që u larguan gjatë 2016?

Në galerinë e fotove do të gjeni emrat e personave që ndërruan jetë nga janari i 2016 deri dje, me largimin e këngëtarit ikonik Prince.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *