Familja e Kardashian zhytet në borxhe!

Ato janë momentalisht një nga familjet më të famshme në të gjithë botë, por mesa duket ato janë duke u përballlur me një krizë të thellë financiare. Familja e “Keeping Up With the Kardashians” ndodhet në vështirësi të madhe ekonomike, dhe vetëm një “mrekulli” mund ta shpëtojë.
Burimet e portalit të njohur “Radar Online” tregojnë se Kim Kardashian fajëson nënën e saj se nuk ka mundur të menaxhojë siç duhet paratë e saj edhe pse vetë ajo shpenzon shumë para për “shopping”.
Pak kohë më parë, bashkëshorti i Kim, Kanye West deklaroi se gjendej në një borxh të madh pasi profesioni i tij si stilist rezultoi një dështim.
Tre motrat Kardashian, Kim, Khloe dhe Kourtney po përpallen gjithashtu me një padi prej 180 milionë dollarësh pasi një investitor i ka akuzuar ato për mashtrim në lidhje me linjën e produkteve të bukurisë “Kardashian Beauty”, e cila falimentoi.
Epo probleme serioze për familjen Kardashian!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *