Princesha Charlotte, feston 1 vjetorin me fotografi

1 vjetori i ditëlindjes së princeshës Charlotte, nuk ka kaluar pa vëmendjen e medias britanike, por jo vetëm. Ajo është shfaqur me familjen e saj në Anmer Hall, krah të vëllait, princit George. Edhe pse familja mbretërore nuk ka preferuar të shfaqë vogëlushen në publik, më së fundmi kanë vendosur të shfaqen familjarisht përmes një sesioni fotografik të realizuar nga Mario Testino. Përveç prindërve në foto shfqet edhe stërgjyshja e tyre, mbretëresha Elisabeth e cila po gëzon tej mase të qënit gjyshe, pikërisht në 90 vjetorin e saj. Vetë mbretëresha ka realizuar një sesion fotografik me Annie Leibovitz, ku nuk mungon fytyra e princeshës Charlotte dhe familjarëve të tjerë të familjes mbretërore. Duket se ka qenë vetë dukesha Kate Middleton, e cila ka marrë përsipër realizimin e setit, ndërsa sot pritet të mbahet një festë private.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *