Katy Perry thyen heshtjen pas fotove të Selenës dhe Bloom

Pas fotove të publikuara të Selena Gomez dhe Orlando Bloom, të cilët dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin, duke lënë të nënkuptohej se kishte diccka më shumë sesa shoqëri, ka reaguar Katy Perry. Me anë të një postimi në Twitter, artistja shkruan: “Në vend që të harxhoni energji në komplote të kota, shikoni sesa e bukur është kjo.”
Bashkangjitur mbishkrimit, Perry ka shpërndarë edhe një artikull ku tregohet përkushtimi i Orlandos me UNICEF-in për edukimin e fëmijëve në vendet me luftë.
Pas Kety Perry, Selena ka shpërndarë në Twitter-in e saj postimin e këngëtares, duke shkruar: “Vriti me mirësjelljeje, një ditë do të arrijnë të kuptojnë.”
Në këtë mënyrë të dy këngëret kanë hedhur poshtë zërat se midis Selenës dhe Orlando Bloom kishte ndodhur diccka, që mund të rrezikonte lidhjen e tij me Katy Perry, shkruan Daily Mail.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *