Vin Diesel nuk është Vin Diesel! Emrat e vërtetë të yjeve të ekranit

Shumica e aktorëve apo këngëtarëve përdorin shkurtime për emrat e tyre, ose i tjetërsojnë ato për të patur një emër skenik sa ëm tingëllues dhe tërheqës. Janë të shumtë këngëtarët dhe aktorët që për hir të artit kanë ndryshuar edhe emrin ndër të tjera. Por nëse ne i njohim me emrat si Vin Diesel, apo Sting, familjarët e tyre i njohin dhe u thërrasin ndryshe. Ja 12 personazhe të kinemasë dhe muzikës që kanë ndryshuar emrat.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *