Kështu e ka surprizuar i dashuri Angela Martinin për ditëlindje!

Modelja Angela Martini ka festuar dje 30 vjetorin e saj. E sigurisht në këtë ditë të rëndësishme për të nuk kanë munguar urimet dhe surprizat, e mes tyre edhe ato nga partneri i saj.
Angela e ka festuar ditëlindjen e saj në Maldive së bashku me të dashurin rumun, i cili është kujdesur që këtë ditë ta suprizojë partneren e tij. Producenti Dragos Savulescu i ka krijuar bukuroshes shqiptare një ambient shumë romantik me lule dhe petale trëndafili, duke e bërë të ndihet si një princeshë e vërtetë përrallash. Ndërkohë që Angela nuk ka hezituar ti ndajë këto momente me ndjekësit e saj në Snapchat dhe Instagram.
Angela dhe Dragos u shfaqën bashkë për herë të parë në Festivalin e Kanës, por ccifti ka kohë që njihen me njëri tjetrin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *