Fotot që Luana Vjollca nuk dëshiron t’i shihni

Luana Vjollca është bërë një ndër emrat më të lakuar kohët e fundit. Pas daljes në emisionet e Top Channelit ajo provoi edhe të këndojë megjithëse duket se ky pasion i është fashitur disi. Megjithatë ajo është ndër femrat më të bukura të ekraneve dhe ka shumë ndjekës në rrjetet sociale. Por pamja e saj nuk ka qenë kaq perfekte disa vite më parë. Në fotot që gjenden më poshtë shihet  një Luanë më e thjeshtë dhe më pak e kuruar se sa sot.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *