Momente nga sfilata e Nenette, ja kush ishin të ftuarit

Nenette ka realizuar sfilatën e parë, ku ka prezantuar koleksionet pranverë-verë 2016. Në koleksionet e prezantuara mbizotëron stili shik dhe i dedikohet gruas në karrierë. Me këtë rast, personazhe të ndryshëm nga bota e spektaklit dhe biznesit u bënë pjesë e një pasditeje fashion-i. Për të prezantuar koleksionet e reja ishin zgjedhur konkurentet e Miss Universe Albania.
Pas sfilatës, të pranishmit kaluan një kohë argëtuese në shoqërinë e njëri-tjetrit, por duke mos harruar ti memorizonin këto momente përmes fotove.
Ne ju sjellim përmes fotografive disa nga këto momente dhe ftuarit që morën pjesë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *