Ledri & Adela, çifti sexy që lakmohet nga të gjithë

Ata të dy janë padyshim më të lakmuarit nga të gjithë. Reperi Ledri Vula, konkurent në Top Aëards dhe e dashura e tij, Adela Sollaku janë një nga çiftet më diskrete të shoëbiz-it, megjithatë nuk kanë hezituar te shfaqen së bashku në party-n e këtij kompeticioni. Madje-madje Ledri nuk ka kursyer dhe përkedheljet për të dashurën e tij sexy, Adela. Fotografi i BORDO i ka fokusuar gjatë mbrëmjes premtes, ku të dy tërhiqnin jo pak vëmendje. Përveç faktit se Ledri ështe pjesë e festivalit dihet tashmë miqësia e Adelës me Lori Hoxhën, çka e bën më të paevitueshme mungesën e Adelës.
Historia e Ledrit dhe Adelës ka nisur para disa vitesh dhe pas krizave të zakonshme, që kalon çdo çift, ata tashmë duken më të dashuruar se kurrë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *