Shtëpia përrallore 28 mln dollarë që J.Lopez i dhuroi vetes 0

Jennifer Lopez ka blerë një shtëpi përrallore në Los Angeles e cila ka kushtuar plotë 28 milionë dollarë. Diva e muzikës ka blerë vilën në Bel Air e cila ka dy pishina, fushë të vogël golfi, amfiteatër dhe një sipërfaqe prej 3,2 hektarësh. “Princesha e Bel Air” e kanë quajtur mediat në SHBA pas blerjes së shtëpisë luksoze. 46-vjeçarja po kalon një moment të jashtëzakonshëm si në karrierë ashtu edhe në jetën private dhe kjo shtëpi është si qershia mbi tortë për të.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *