Festa surprizë e grimierit të Kim Kardashian në Tiranë, ja të ftuarit

Grimieri i familjes Kardashian-Jenner ka festuar dje ditëlindjen e 21-të. Kjo ditëlindje për herë të parë e ka gjetur atë në Tiranë, duke festuar me familjen Hadërgjonaj. Kjo festë ka qenë surprizë për 21 vjeçarin. Sikurse është shprehur Anxhelina për mediat, kjo festë ka qenë një surprizë e vogël, një mbledhje me miqtë, sepse ishte diçka e minutës së fundit.
“Supozohej që sot të ishim në Los Angeles, por ja ku jemi. Arieli po feston 21 vjetorin e lindjes në Tiranë”, ka rrëfyer Anxhela Hadërgjonaj. Përveçse motrave Hadërgjonaj, në festë ishte edhe Alban Ramosaj dhe miq të tjerë të Arielit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *