“Ti i dhe kuptim jetës sime”, Alban Skënderaj uron Miriam Canin me vargjet e këngës 0

Këngëtarja Miriam Cani ka festuar ditëlindjen sot deh natyrisht që nuk mund të mungonte urimi i bashkëshortit të saj, Alban Skënderaj. Ai ka zgjedhur rrjetin social Facebook për të uruar Miriamin. “Ti i dhe kuptim jetës sime. Gëzuar dashuria ime. Të dua çdo ditë e më shumë!”, i shkruan Albani gruas së tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *