Nga Kris Jenner te Jane Fonda: Gjyshet sharmante të Hollivudit 0 181

Ato janë diva të ekranit dhe megjithëse kanë kaluar një moshë të caktuar ngelen ende tërheqëse. Bëhet fjalë për gjyshet e Hollivudit, femrat që kanë një jetë në ekran dhe kanë nipër, madje në ndonjë rast edhe stërnipër, por ende ruajnë sharmin e dikurshëm. Ornella Mutti është një prej tyre. Aktorja bukuroshe italiane nuk e ka humbur kurrë shkëlqimin në sytë e saj dhe buzëqeshjen që e karakterizon. Sofia Loren nuk mund të mungonte në këtë listë, në të cilën është edhe më e vjetra. Plot 81 vjet për divën e kinemasë botërore që prej dekadash qendron e paepur si një ndër ikonat e feminilitetit. Gjithashtu në këtë listë jane edhe gjyshja bukuroshe Kris Jenner, apo aktorja Jessica Lange. Shihni 12 gjyshet më sharmante të Hollivudit.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *