Vesa Luma tregon foton e parë të Lian

Pak ditë më parë Vesa Luma solli në jetë vogëlushin Lian. Ky është fëmija i parë i çiftit Vesa Luma dhe Big Basta. Sot në 1 Qershor, festën e fëmijëve, artistja ka postuar foton e parë të Lian, duke falenderuar të gjithë për urimet.
“Ju falenderojmë nga zemra për urimet tuaja! Nuk mund ta përshkruaj me fjalë gëzimin e emocionin më të mirë në botë që po më jep kjo ndjesi e të qenit NËNË! Faleminderit Dr. Merita Alushani për kujdesin dhe profesionalizmin e madh dhe gëzuar 1 qershorin gjithë fëmijëve të botës dhe uroj që çdo femër ta përjetoj këtë ndjesi të papershkrueshme! Me dashuri Vesa, Geri dhe Lian!”, ka shkruar Vesa Luma në rrjetet e saj sociale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *