Arian Çani i “vjedh” emisionin Kastro Zizos

Arian Çani ka qenë i ftuar në emisionin e Kastro Zizos në Kosovë, “Rrokum Night”. Dhe për t’i bërë publicitet si duhet Kastro ka nxjerrë Çanin të prezantojë hapjen e emisionit, duke bërë edhe shaka në Instagram. “E pabesueshme! Çani tenton të më vjedhi emisionin!”, shkruan Kastro në Instagram. Por vështirë se Çani do të braktiste “Zonë e Lirë” për të shkuar në ndonjë ekran apo emision tjetër.

 Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *