Ndarja e Taylor Swift dhe Calvin Harris : Çfarë nuk shkoi në marrëdhënien e tyre? 0

Lajmi i ndarjes së këngëtares nga producenti muzikor, emri i vërtetë i të cilit është Adam Wiles ka shokuar fansat e tyre, pasi ata kishin filluar të mendonin se gjërat mes tyre po bëheshin më serioze. Burime të afërta pranë çiftit kanë cituar: ‘Adam vërtetë e pëlqente Taylor, ajo nuk ishte vajza tipike që ai kishte dalë më parë dhe kjo gjë i pëlqente. Ai e vlerësonte faktin që Taylor ishte e pafajshme dhe kishte një zemër të mirë. Së, fundmi ai kishte filluar të humbiste interesin por nuk donte të ndahej.’
“Ata nuk përputheshin në disa aspekte. Turi dhe udhëtimet së bashku nuk mjaftonin për të përmirësuar lidhjen e tyre. Ata ishin më shumë shokw se sa të dashuruar. Taylor dhe Adam kishin grupe të ndryshme shoqërore”.
Pytjes nëse ndonjëri prej tyre ka tyre ka tradhëtuar, miqtë e tyre të afërt i kanë dhënë përgjigje duke i mohuar këto spekulime. Taylor vendosi që pas ndarjes të shkonte në Nashville me familjen, të cilët e kanë ndihmuar të kalojë këtë periudhë të vështirë. Ishte vetë Adam, i cili vendosi t’i jepte fund marrëdhënies së tyre. Taylor është shumë e mërzitur, por ata ende komunikojnë sëbashku.  Asnjë nga artistët nuk ka bërë një dalje publike për të folur për ndarjen e tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *