Gigi Hadid dhe Zayn Malik i japin fund lidhjes 0 247

Gigi dhe Zayn ishin një nga çiftet më të dashur dhe të pëlqyer të shoëbiz-it, por dyshja ka vendosur t’i jap fund lidhjes së tyre. Megjithëse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar, ato nuk  janë më bashkë. Mediat e huaja shkruajnë se ndarja ka ardhur si pasojë e moskuptimit dhe mungesës së komunikimit. Sipas burimeve të çiftit, egziston ende mundësia që ato të rikthehen sërish bashkë, pasi arsyet e ndarjes janë të vogla. Sipas të njëjtin burim, Gigi është e mërzitur dhe shpreson që gjërat midis tyre të rregullohen.
Pak ditë më parë, Zayn u fotografua me një bjonde teksa bënin xhiron e mëngjesit.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *