Urimi i Bleonës për ditëlindjen e babait 0

Ditën e djeshme babai i Bleonës ka festuar ditëlindjen dhe sigurisht nuk kishte sesi të mungonte urimi i ndjerë i vajzës së tij. Bashkangjjitur një fotoje, ku shfaqet Bleona me mamanë dhe babanë, këngëtarja shkruan:
“Gëzuar ditëlindjen babait më të mirë në botë. Mikut tim më të mirë, fansit tim më të madh, engjëllit tim! Unë kam njohur vetëm dashuri të pakushtëzuar dhe mbështetje nga ti gjatë gjithë jetës time, pavarësisht çfarëdolloj situate. Ti je babai perfekt që çdo vajze do të dëshironte. Të dua. Gëzuar ditëlindjen!”, ka shkruar Bleona.
Edhe më herët gjatë intervistave të ndryshme televizive, këngëtarja nuk ka hezituar të shpreh dashurinë e saj për babain.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *