Ndryshimi drastik i Ronela Hajatit: Thuajse nuk njihet 0 155

Ronela Hajati është ndër këngëtaret më simpatike të skenës muzikore dhe ka një zë të veçantë. Por këtë radhë ajo ka zhgënjyer me pamjen e saj duke zbuluar se nuk është e njëjta pa makijazh. Ronela ka bërë një selfie pranë “Resë” që gjendet para Galerisë së Arteve. Ajo shihet pa makijazh dhe nëse nuk do ta kishte postuar në profilin e vetë, do ishte thuajse e pamundur që të njihej. Ndoshta duhet ta mendojë dy herë radhën tjetër përpara se të bëjë një selfie pa makijazh…Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *