Kur i dashuri i plotëson ëndrrat Angela Martinit

Më në fund ëndrra e Angela Martini është bërë realitet. Modelja shqiptare, së fundmi ka marrë një dhuratë të veçantë nga partneri i saj.
Teksa poston foton ku tregon format e saj dhe trupin joshës përkrah veturës, ajo shkruan se tashmë ëndrra e saj është bërë realitet.
“Më në fund, makina ime e ëndrrave. Totalisht e dashuruar”, shkruan Martini në Instagram.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *