Futbollistët më tërheqës të Euro 2016, dy shqiptarë në listë

“Cosmopolitan” në Francë ka bërë një renditje të 20 futbollistëve më tërheqës në kampionatin europian, ku Shqipëria merr pjesë për herë të parë. Mes 20 futbollistëve më tërheqës janë edhe dy shqiptarë, kapiteni Lorik Cana dhe Nasër Aliji. Në 20-shen e medias franceze janë disa prej yjeve të njohura si Ronaldo apo Podolski.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *