Në pritje të Kombëtares, ja si manifestojnë Vip-at

Sot në mbrëmje në orën 21:00 pritet që të zhvillohet ndjeshja Shqipëri-Francë. E ndërkohë që na ndajnë vetëm disa orë nga ndeshja, emocionet e saj kanë nisur të përjetohen. Një pjesë e mirë e tifozërisë shqiptare dhe mjaft personazhe të njohur kanë udhëtuar në Marsejë të Francës, ndërkohë që pjesë tjetër si Vip-at dhe fansat kanë zgjedhur ta manifestojnë atë në mënyra nga të ndryshmet.
Ne kemi zgjedhur disa foto të personazheve të njohur nga fusha të ndryshme dhe mënyrës sesi kanë zgjedhur ta manifestojnë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *