Kështu nuk e keni parë kurrë Jozefina Topallin! 0

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli është shfaqur krejt ndryshe këtë fundjavë. Të mësuar ta shohim gjithmonë serioze në Parlament apo intervistat politike që jep, Topalli ka zbuluar kësaj radhe momente nga jeta e saj private. Ajo ka publikuar disa foto ku shihet teksa shijon një fundjavë pushim në Urën e Bunës. E veshur sportive dhe me biçikletë, Topalli shfaqet në një tjetër prizëm. “Me biçikletë nga Ura e Bunës deri në Zogaj, në kufi me Malin E Zi. Kjo rrugë buzë liqenit vazhdon të më magjeps me bukurinë e saj, njëlloj sikur ta shihja për herë të parë”, shkruan Topalli në krah të fotove që ka publikuar në FB.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *