Gigi Hadid shkëlqen në MMVA

Ajo është mjaft e njohur për imazhin e saj si një supermodele. Por kësaj radhe Gigi Hadid i ka shtuar repertorit të saj, një tjetër eksperiencë dhe aftësi. Modelja 21 vjeçare ka treguar format perfekte dhe imazhin e kuruar mbrëmjen e djeshme, teksa ka pritur të ftuarit në iHeartRadio Much Music Video Awards në Toronto, Kanada.
Gigi ka provuar disa veshje të ndryshme gjatë mbrëmjes, duke shkëlqyer në secilën prej tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *