Ndryshimi drastik! Si e kanë transformuar operacionet këngëtaren shqiptare

Anjeza Branka është ndër këngëtaret më tërheqëse në skenën muzikore shqiptare, por nuk ka qenë gjithmonë kështu. Siç e ka pranuar dhe vetë në një intervistë, ajo ka bërë disa operacione plastike që i kanë dhuruar pamjen që ka sot. “Unë gëzoj këtë trup falë palestrës intensive që bëj prej vitesh tashmë dhe falë geneve të mira që kam trashëguar. Sa i përket operacioneve, po kam bërë dhe ndjehem shumë rehat me veten time. S’ja kam marrë njeriut lekët borxh për ndërhyrjet. Më thuaj një artist që e ka mundësinë dhe nuk ka bërë ndërhyrje? Asnjë nuk ka”  tha Anjeza Branka në një intervistë për “Bluetooth” pak muaj më parë. Në galerinë e fotove ju sjellim disa foto të Anjezës për të parë ndryshim drastik që ka pësuar ajo ndër vite.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *