Bëhuni gati! Rita Ora po vjen!

Bëhuni gati! Rita Ora po vjen me plane të reja dhe të pabesueshme! Së fundmi, këngëtarja me origjinë shqiptare ka arritur të nënshkruajë një marrëveshje me labelin e njohur “Atlantic Records”.
Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja në rrjetet sociale, duke shkruar:
“Jam shumë mirënjohëse për familjen time të re “Atlantic Records” dhe menaxhimin “First Acces” për të gjithë suportin dhe kurajon që më kanë dhënë. Kapitulli i ardhshëm do të jetë i jashtëzakonshëm”, ka shkruar Rita.
Ky lajm vjen pak kohë pas largimit të Rita Orës nga labeli “Roc Nation” të Jay Z, ku sipas saj ato i kanë penguar karrierën. Ndoshta kjo ka ndikuar në pauzën muzikore të këngëtares, e cila që pas publikimit të hitit “Body On Me”, nuk ka asnjë sjellë asnjë produksion të ri muzikor.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *