Qielli plot me yje i Arbana Osmanit

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka postuar ditën e djeshme një foto teksa mban në krah djalin e saj, Jon.
“Qielli im plot me yje”, ka shkruar Osmani mbi këtë foto. Moderatorja ndan vazhdimisht momente nga përditshmëria e saj dhe të djalit, pa ekspozuar asnjëherë në publik imazhin e tij.
Arbana është një nga personazhet mediatike, e cila mundohet të ekspozojë sa më pak jetën personale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *