Ja përse e paditi Soni Malaj Olti Currin

Ka nisur e gjitha për shkak të postimi të opinionistit Olti Curri në facebook-un e tij. Bashkëngjitur një fotoje të këngëtares ai shkruante:
“Nderim Tunës. Këngëtarja Soni Malaj e freskët nga bashkëpunimi me Genën, nderon kolegen e saj Tuna, duke vënë dorën në qendër të trupit të saj, duke prekur “zogun” si ajo bëri ne videon e këngës Felix. Soni dhe Tuna kanë ndarë tavolinën e gjyqtarëve në garën X Factor Albania”.
Mesa duket këngëtarja është ndjerë e ofenduar nga ky postim, duke e paditur kështu opinionistin, i cili dallon për batutat e tij me personazhet e famshëm.
Opinion shkruan se padia është dërguar me datën 17 qershor, ndërsa seanca e parë do të mbahet me 21 korrik.
Pas këtij lajmi, Olti Curri ka shkruar sërish në facebook: Shiko shiko, paskam gjyq me Sonin. Ka ndonjë avokat të ri që ka mbaruar shkollën pa blerë provime që ka qejf të më mbrojë?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *